۶ وب سایت برای استخراج جدول از فایل PDF

0 254

اگر به دنبال راهی آسان برای استخراج و جدا کردن جدول از PDF هستید؛ در اینجا چند وب سایت عالی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند.

به گزارش ایستاتگ و به نقل از makeuseof، برای استخراج داده های یک جدول از فایل پی‌دی‌اف در ابتدا باید فایل پی‌دی‌اف را به فایل های CSV تبدیل کنید و سپس داده های جدول را استخراج نمایید.

6 وب سایت برای استخراج جدول از فایل PDF

 

Convertio.co

1. convertio.co

اولین وب سایت در این لیست، Convertio.co است. Convertio.co یک سرویس وب آنلاین است که به شما امکان می‌دهد به راحتی فایل های PDF را به فایل های CSV تبدیل کنید.

فایل‌های CSV مانند فایل‌های صفحه‌گسترده هستند، مانند فایل‌هایی که در Microsoft Excel یا Google Sheets پیدا می‌کنید. ساده ترین راه برای استخراج جدول از PDF این است که ابتدا آن را به یک فایل CSV تبدیل کنید و سپس جدول را از کپی کنید و این همان کاری است که Convertio.co انجام می‌دهد.

استفاده از Convertio.co بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل را از رایانه خود انتخاب کرده به فایل CSV تبدیل کنید. می‌توانید این کار را با درگ و رها کردن، با استفاده از اکسپلورر فایل مرورگر یا حتی با آپلود از Google Drive یا Dropbox انجام دهید.

حالا روی دکمه بزرگ قرمز کلیک کنید، و فایل شما آماده است.

 

تبدیل فایل آنلاین Zamzar

تبدیل فایل آنلاین Zamzar

وب سایت بعدی در این لیست تبدیل فایل آنلاین Zamzar است. اگر به دنبال وب سایتی هستید که سریع و به خوبی عمل کند، Zamzar را انتخاب کنید.

Zamzar یک سرویس آنلاین تبدیل فایل است که به شما امکان می‌دهد فایل‌ها را بین فرمت‌های مختلف به راحتی تبدیل کنید. زمزار به شما امکان تبدیل فایل های PDF به فایل های CSV را به صورت آنلاین و رایگان می‌دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل مورد نظر را آپلود کنید. حداکثر اندازه فایل 50 مگابایت است که برای بیشتر موارد خوب است و شما می‌توانید فایل را به روش های مختلف آپلود کنید.

Zamzar از سرویس‌های Dropbox، Google Drive، OneDrive و Box Cloud پشتیبانی می‌کند و همچنین فایل‌ها را از URLها و فایل های ذخیره شده در رایانه دریافت می‌کند. علاوه بر این می‌توانید Zamzar را باز کنید تا پس از پایان  فرایند تبدیل به شما ایمیل بزند.

 

PDFTables

اگر با تبدیل فایل یا استخراج داده از جداول آشنایی ندارید، ممکن است کار با این وب سایت ها در ابتدا سخت به نظر برسد. اما PDFTables فرایند راحت تری دارد. PDFTables به شما امکان می‌دهد یک PDF را به یک فایل CSV یا اکسل تبدیل کنید و روش کار آسانی دارد.

PDFTables همراه با یک پست وبلاگ آموزشی است که در مورد نحوه تبدیل فایل به شما آموزش می‌دهد. اگر قبلاً با چنین وب سایتی کار نکرده‌اید، این یک قابلیت ارزشمند است. با این آموزش تبدیل هر فایل PDF به CSV و استخراج داده های جدول آسان خواهد شد.

 

Aspose

وب سایت بعدی، Aspose است. اگر به دنبال یک سرویس آنلاین هستید که به شما کمک کند فایل های PDF را به CSV تبدیل کنید، Aspose یک گزینه عالی است.

برای شروع با Aspose تنها کاری که باید انجام دهید این است که فایل های خود را از طریق اکسپلورر فایل، URL یا با کشیدن و رها کردن آپلود کنید. حالا فقط یک دکمه است و کار آغاز می‌شود.

با Aspose، می‌توانید فایل خود را به انواع مختلف فایل های دیگر تبدیل کنید.

 

Nanonets.com

5. nanonets.com

اگر به دنبال چیزی هستید که قابلیت های بیشتر داشته باشد، Nanonets برای شما است.  Nanonets یک سرویس آنلاین تبدیل PDF به CSV است که کنترل بیشتر از سایر وب سایت های این لیست به شما می‌دهد.

برای شروع کار با Nanonets، فایل خود را در وب سایت آپلود کنید. در آنجا، گزینه تبدیل سند، از جمله تمام متن و جداول موجود و … در دسترس است.

 

Aconvert.com

در نهایت، ما Aconvert.com را به شما توصیه می‌کنیم. اگر به دنبال یک مبدل فایل آنلاین هستید که به شما امکان می‌دهد فایل‌های PDF را به فایل‌های CSV تبدیل کنید، Aconvert.com یک انتخاب عالی است. روش آپلود ساده است.

می‌توانید انتخاب کنید که یک فایل را از طربق URL، از Google Drive، یا از Dropbox آپلود کنید یا با اکسپلورر رایانه خود.

 

استخراج داده های جدول در PDF

همانطور که می‌بینید، استخراج داده های جدول از PDF با تبدیل فایل‌ها بین PDF و CSV ، یک فرآیند بسیار آسان است.

همه این وب سایت ها رایگان و آنلاین هستند و شما به راحتی می‌توانید با استفاده از آن‌ها داده های جدول را از پی‌دی‌اف استخراج کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.