آغاز فروش لوازم جانبی موبایل در بورسیکا

0 1,708

فروشگاه اینترنتی بورسیکا (Boorsika.com) که با شعار تجربۀ خوب خرید فصل تازه ای را در فرهنگ سازی خرید آنلاین در فضای کسب و کارهای اینترنتی ایران شروع کرده است به تازگی قدم به بازار جذاب لوازم جانبی موبایل گذاشته است.
لوازم جانبی موبایل به سبب تنوع، جذابیتهای زیاد، بازار گسترده و نیاز رو به تزادیدی که دارد می تواند میدان خوبی برای استارتاپ های حوزه دیجیتال محسوب شود.

لوازم جانبی موبایل در فروشگاه اینترنتی بورسیکا
فروش لوازم جانبی موبایل در فروشگاه اینترنتی بورسیکا

بورسیکا با اتکا به یک تیم حرفه ای و با تجربه و با سرمایۀ اجتماعی کاربران وفادار و رو به گسترش خود که تا کنون در چند حوزۀ کالایی مهم از جمله لوازم خانگی، کالای دیجیتال و لوازم شخصی کارنامۀ قابل قبولی را ثبت کرده اند امیدوارند که با متغیرهای قابل رقابتی از جمله قیمت مناسب، کیفیت بالا و گارانتی تعویض کالا بتوانند حقوق مشتری نهایی را تا درصد زیادی محقق سازند.
از جمله چالشهای لوازم جانبی در ایران واردات کالاهای بی کیفیت و بدون گارانتی و از مبادی غیررسمی است که در نهایت هم قیمت تمام شده را برای مشتری حتی تا چندین برابر قیمت اصلی بالا می برد و هم از هیچگونه ضمانت واقعی برخوردار نیست.
بورسیکا به لطف قرارادهای قانونی و مستقیم خود با تامین کنندگان اصلی لوازم جانبی موبایل توانسته است چالشهای این بازار مهم کالای دیجیتال را به خوبی حل و فصل کند و نویدبخش یک تجربه خوب خرید از یک خرده فروشی آنلاین باشد.

 

تور دبی
خرید تور دبی برای سفرهای توریستی و بیزنسی با خدمات دلخواه و VIP در وبسایت لحظه آخر فراهم می باشد. تورهای ثبت شده از آژانس های معتبر مسافرتی با خدمات متنوع و کیفیت عالی از جمله انتخاب هتل، ایرالاین با زمان پرواز مناسب، خدمات CIP، ترانسفر فرودگاهی ویژه با ماشین های لوکس،گشت های شهری متنوع، تورلیدر فارسی زبان و… مناسب سلیقه و دلخواه شما از سراسر ایران گردآوری شده است. با انتخاب تور لحظه آخری دبی، بهترین سفر کاری و توریستی در مدرن ترین و بهترین هتل های ساحلی باقیمت های اقتصادی و مناسب را برای خود رقم بزنید و لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.